Kohútek, váš vodoinštalatér

✢  Profesionálne služby pre firmy a domácnosti v Bratislave už od 2006  ✢

0948 599 977 alebo adam@kohutek.sk

Vitajte na mojej webovej stránke. Ponúkam vám širokú škálu vodoinštalatérskych služieb, od inštalácií, montáže a opráv, cez údržbu až po čistenie kanalizácie. Som pripravený riešiť akýkoľvek problém, ktorý sa týka vašich vodovodných a kanalizačných systémov a zariadení. Postarám sa o rýchle a efektívne riešenie vašich potrieb.

✢  O mne  ✢

Zistite si o mne viac informácií

✢  Služby  ✢

Vyberte si z ponuky služieb

✢  Kontakt  ✢

Ozvite sa, určite sa dohodneme

Ako prebieha dodanie služby

Kontakt a konzultácia

Stačí ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Dohodneme si konzultáciu, kde podrobne prediskutujeme váš problém a nájdeme najlepšie riešenie.

Diagnostika a ponuka

Po príchode na miesto diagnostikujem problém a pripravím pre vás cenovú ponuku. Budete presne vedieť, čo sa bude robiť a koľko to bude stáť.

Realizácia opravy

Vďaka skúsenostiam a profesionálnym nástrojom je oprava, výmena či montáž rýchla a efektívna, bez zbytočných prieťahov a zdržovania.

Prečo služby od Kohútka

  Profesionálny prístup

Ako vyučený vodoinštalatér s dlhodobou praxou, zvládam všetky druhy vodoinštalatérskych prác. Od jednoduchých problémov, ako sú netesnosti, až po komplikovanejšie krtkovanie a čistenie kanalizácie a iné práce.

  Rýchla odozva

Chápem, že problémy s vodoinštaláciou môžu byť veľmi nepríjemné a často si vyžadujú rýchle riešenie. Preto ponúkam rýchlu odozvu a snažím sa čo najrýchlejšie vyriešiť váš problém. Prioritou je vaša spokojnosť.

  Transparentné ceny

Som presvedčený, že kvalita služieb by mala byť dostupná za férovú cenu. Ceny služieb sú transparentné a bez skrytých poplatkov. Pred začiatkom práce vás vždy informujem o nákladoch, aby ste vedeli, čo očakávať.

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk