Váš spoľahlivý vodár

✢  Vyučený profesionálny vodár v Bratislave s 20-ročným skúsenosťami  ✢

0948 599 977 alebo adam@kohutek.sk

Moje meno je Adam Kohútek, poskytujem kvalitné vodoinštalatérske práce a rád by som sa vám predstavil. Moja práca je založená na dlhoročných skúsenostiach, odbornosti a záväzku k spoľahlivosti a trvácnosti vykonaných prác.

Volám sa Adam Kohútek a som váš spoľahlivý vodoinštalatér pre Bratislavu a blízke okolie. Moje odborné vzdelanie som získal na Strednom odbornom učilišti v Bratislave, na Ivánskej ceste, v odbore vodoinštalatér. Po ukončení učilišťa som získaval cenné skúsenosti ako zamestnanec Chemicko-technologickej fakulty na Stavebnej vysokej škole v Bratislave.

✢  Skúsenosti a odborné znalosti

Od novembra 2008 pôsobím ako živnostník a poskytujem komplexné vodoinštalatérske služby. Môžete sa na mňa spoľahnúť pri inštaláciách, opravách a údržbe vodovodných a kanalizačných systémov. Moje dlhoročné skúsenosti a odborné znalosti mi umožňujú poskytovať služby najvyššej kvality.

✢  Hodnoty a prístup

Verím, že kvalitná práca, spoľahlivosť a trvácnosť vykonaných prác sú základom spokojnosti zákazníkov. To, čo ma odlišuje od konkurencie, je osobný prístup ku každému zákazníkovi a dôraz na detaily. Každý projekt, nech je veľký alebo malý, realizujem s rovnakým nasadením a starostlivosťou.

✢  Prečo robiť so mnou

Ak hľadáte profesionálneho vodoinštalatéra, ktorý kladie dôraz na kvalitu a spoľahlivosť, neváhajte ma kontaktovať. Teším sa na spoluprácu!

Máte záujem?

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk

Ako prebieha dodanie služby

Kontakt a konzultácia

Stačí ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Dohodneme si konzultáciu, kde podrobne prediskutujeme váš problém a nájdeme najlepšie riešenie.

Diagnostika a ponuka

Po príchode na miesto diagnostikujem problém a pripravím pre vás cenovú ponuku. Budete presne vedieť, čo sa bude robiť a koľko to bude stáť.

Realizácia opravy

Vďaka skúsenostiam a profesionálnym nástrojom je oprava, výmena či montáž rýchla a efektívna, bez zbytočných prieťahov a zdržovania.

Prečo služby od Kohútka

  Profesionálny prístup

Ako vyučený vodoinštalatér s dlhodobou praxou, zvládam všetky druhy vodoinštalatérskych prác. Od jednoduchých problémov, ako sú netesnosti, až po komplikovanejšie krtkovanie a čistenie kanalizácie a iné práce.

  Rýchla odozva

Chápem, že problémy s vodoinštaláciou môžu byť veľmi nepríjemné a často si vyžadujú rýchle riešenie. Preto ponúkam rýchlu odozvu a snažím sa čo najrýchlejšie vyriešiť váš problém. Prioritou je vaša spokojnosť.

  Transparentné ceny

Som presvedčený, že kvalita služieb by mala byť dostupná za férovú cenu. Ceny služieb sú transparentné a bez skrytých poplatkov. Pred začiatkom práce vás vždy informujem o nákladoch, aby ste vedeli, čo očakávať.

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk