Vodoinštalatérske služby a práce

✢  Profesionálne vodoinštalatérske služby pre klientov v Bratislave  ✢

0948 599 977 alebo adam@kohutek.sk

Ponúkam široké spektrum vodoinštalatérskych služieb a prác, ktoré zabezpečia bezproblémovú prevádzku vašich vodovodných a kanalizačných systémov. Môžete so mnou počítať pri každom probléme, ktorý sa týka vodoinštalácií, či už doma, v kancelárii, vo vašom podniku alebo inej budove s rozvodom vody, odpadu a kúrenia.

✢  Oprava WC  ✢

✢  Oprava batérie  ✢

✢  Oprava sifónu  ✢

✢  Oprava umývadla  ✢

✢  Práčka  ✢

✢  Práčkový ventil  ✢

✢  Drvič odpadu  ✢

✢  Umývačka riadu  ✢

✢  Kuchynský drez  ✢

✢  Bojler  ✢

✢  Kanalizácia  ✢

Profesionálne vodoinštalatérske služby zabezpečia, že vaše vodovodné a kanalizačné systémy budú fungovať bezchybne a efektívne. Správne nainštalované a udržiavané potrubia a zariadenia vám ušetria peniaze na opravách a zabezpečia dlhodobú spoľahlivosť. Investícia do kvalitných vodoinštalatérskych služieb sa vám vráti v podobe spokojnosti a bezproblémového chodu domácnosti alebo firmy.

Ako vyučenému profesionálovi mi záleží na kvalite odvedenej práce a spokojnosť mojich zákazníkov stojí na prvom mieste. Neodkladajte riešenie problémov s vašou kanalizáciou. Kontaktujte ma ešte dnes a nechajte ma postarať sa o všetko potrebné.

Máte záujem?

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk

Ako prebieha dodanie služby

Kontakt a konzultácia

Stačí ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Dohodneme si konzultáciu, kde podrobne prediskutujeme váš problém a nájdeme najlepšie riešenie.

Diagnostika a ponuka

Po príchode na miesto diagnostikujem problém a pripravím pre vás cenovú ponuku. Budete presne vedieť, čo sa bude robiť a koľko to bude stáť.

Realizácia opravy

Vďaka skúsenostiam a profesionálnym nástrojom je oprava, výmena či montáž rýchla a efektívna, bez zbytočných prieťahov a zdržovania.

Prečo služby od Kohútka

  Profesionálny prístup

Ako vyučený vodoinštalatér s dlhodobou praxou, zvládam všetky druhy vodoinštalatérskych prác. Od jednoduchých problémov, ako sú netesnosti, až po komplikovanejšie krtkovanie a čistenie kanalizácie a iné vodárske práce.

  Rýchla odozva

Chápem, že problémy s vodoinštaláciou môžu byť veľmi nepríjemné a často si vyžadujú rýchle riešenie. Preto ponúkam rýchlu odozvu a snažím sa čo najrýchlejšie vyriešiť váš problém. Prioritou je vaša spokojnosť.

  Transparentné ceny

Som presvedčený, že kvalita služieb by mala byť dostupná za férovú cenu. Ceny služieb sú transparentné a bez skrytých poplatkov. Pred začiatkom práce vás vždy informujem o nákladoch, aby ste vedeli, čo očakávať.

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk