Oprava, výmena a montáž WC

✢  Spoľahlivá oprava a výmena záchodovej misy a sanity vo vašom WC  ✢

0948 599 977 alebo adam@kohutek.sk

Jednou z poskytovaných služieb je oprava, výmena a montáž WC v Bratislave. Viem, aké dôležité je mať funkčné WC, preto vám ponúkam rýchle a spoľahlivé riešenie, aby ste sa mohli vrátiť k bežným činnostiam bez starostí.

Ponuka mojich služieb v Bratislave zahŕňa opravu, výmenu, ako aj montáž WC a sanity vo vašej kúpeľni či na záchode. Ako vyučenému profesionálovi mi záleží predovšetkým na kvalite odvedenej práce a spokojnosť mojich zákazníkov stojí na prvom mieste.

✢  Oprava netesností

Ak vaše WC netesní, môže to spôsobiť zbytočné náklady na vodu a poškodenie záchoda. Rýchla identifikácia a odstránenie príčiny netesnosti zabezpečia bezproblémové fungovanie vašej toalety.

✢  Oprava splachovacích mechanizmov

Problémy so splachovaním WC môžu byť frustrujúce a nepríjemné. Či už sa jedná o nefunkčný splachovací mechanizmus alebo neustále pretekajúcu vodu, mám potrebné skúsenosti a nástroje na to, aby sa tieto problémy rýchlo vyriešili.

✢  Výmena WC

Ak je vaše WC zastarané, poškodené alebo jednoducho potrebujete modernizáciu, pomôžem vám s jeho výmenou. V prípade potreby vám pomôžem s výberom novej sanity a po dohode s vami zabezpečím dodanie a profesionálnu inštaláciu nového WC.

✢  Montáž WC

Inštalácia a montáž nového WC je úloha, ktorú je najlepšie zveriť odborníkom. Postarám sa o všetky detaily od demontáže starej záchodovej misy až po montáž novej. Pracujem rýchlo a efektívne, aby som minimalizoval narušenie vášho každodenného života. Po dokončení inštalácie vykonám kontrolu, aby ste sa uistili, že všetko funguje správne.

Máte záujem?

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk

Ako prebieha dodanie služby

Kontakt a konzultácia

Stačí ma kontaktovať telefonicky alebo mailom. Dohodneme si konzultáciu, kde podrobne prediskutujeme váš problém a nájdeme najlepšie riešenie.

Diagnostika a ponuka

Po príchode na miesto diagnostikujem problém a pripravím pre vás cenovú ponuku. Budete presne vedieť, čo sa bude robiť a koľko to bude stáť.

Realizácia opravy

Vďaka skúsenostiam a profesionálnym nástrojom je oprava či výmena WC rýchla a efektívna, bez zbytočných prieťahov a zdržovania.

Prečo služby od Kohútka

  Profesionálny prístup

Ako vyučený vodoinštalatér s dlhodobou praxou, zvládam všetky druhy opráv a výmen WC. Od jednoduchých problémov, ako sú netesnosti, až po komplikovanejšie opravy splachovacích mechanizmov či výmeny celých WC.

  Rýchla odozva

Chápem, že problémy s WC môžu byť veľmi nepríjemné a často si vyžadujú okamžité riešenie. Preto ponúkam rýchlu odozvu a snažím sa čo najrýchlejšie vyriešiť váš problém. Prioritou je vaše pohodlie a spokojnosť.

  Transparentné ceny

Som presvedčený, že kvalita služieb by mala byť dostupná za férovú cenu. Ceny služieb sú transparentné a bez skrytých poplatkov. Pred začiatkom práce vás vždy informujem o nákladoch, aby ste vedeli, čo očakávať.

Volajte na 0948 599 977 alebo píšte na adam@kohutek.sk